img3

Сьогодні М’які меблі від Фабрики Аліс-Меблі стає все більш популярною. Цей факт легко пояснити. Основна перевага, яку ми забеспечуемо- можливість практично використовувати кут кімнати. Прямий диван для цих цілей не настільки зручний, та й виглядає він в кутку не дуже гармонійно, особливо якщо приміщення великих розмірів. А ось диван кутовий розкладний вписується туди чітко, тим самим дозволяючи кожен квадратний метр кімнати використати з максимальною користю.

Аліс-Меблі пропонує кутові дивани великі, а також компактні моделі. Вони можуть оснащуватися різними механізмами трансформації. Кутовий диван зі спальним місцем стане відмінним вибором і для вітальні, і для спальні. Обладнаний надійним механізмом трансформації диван-куточок прекрасно підійде для щоденного використання в якості ліжка. Моделі з ящиком дозволять акуратно скласти постільну білизну.

Вас цікавлять кутові дивани від виробника? Тоді радимо звернути увагу на продукцію, яку пропонує меблева Фабрика Аліс-Меблі. Це меблі Українського виробництва, що відрізняється красою, надійністю, практичністю і широким вибором моделей.

М’які дивани кутові від нашої меблевої фабрики характеризує великий асортимент форм, типів оббивки і забарвлення, що дозволяє задовольнити вимоги самого вимогливого покупця. Якщо вас цікавить кутові м’які меблі, фото виробів ви можете вивчити в каталозі. Здійснюється продаж різних моделей, тому кожен зможе підібрати варіант на свій смак.

Перейти до каталогу